BOCIAN-LOGO_PRZE Współpraca

PODRÓŻOWAĆNAJLEPIEJ.PL WSPÓŁPRACA 2022

POZNAJMY SIĘ!

Nasz blog działa na rynku od września 2015 roku i najbardziej związał się z regionem Małopolski oraz kierunkiem podróży europejskich, głównie do Włoch. Początki zrodziły się z pasji do fotografowania, niedużych podróży, chęci wykorzystywania jak najlepiej wolnego czasu i dzielenia się przeżyciami z większym gronem niż grupka znajomych. Systematyczna praca, konsekwentna budowa jakości treści, wielkości portalu oraz nieustanne podróże coraz częściej i coraz dalej, przełożyły się na popularność bloga i stabilną pozycję.

Wśród kilkuset wpisów opublikowanych na blogu, nasi czytelnicy mogą dziś znaleźć relacje z podróży, poradniki, recenzje, filmy i galerie. Często polecamy miejsca opierając się głównie na naszych subiektywnych doświadczeniach i przeżyciach. Realizujemy publikacje własne, kilka razy w miesiącu, nie zapychając przestrzeni zbędnymi wstawkami. Publikacje nierzadko traktujemy jako wielostronicowe opowieści stąd możemy się pochwalić bardzo szczegółowymi opisami miejsc i naszych przygód. To nasz styl, nie zawsze spotykany na blogach o podobnej charakterystyce.

Jako pochodzący z regionu Małopolski, mieszkańcy Krakowa – Nowej Huty mocno angażujemy się w promowanie okolic stolicy województwa. Dzięki temu mamy świadomość, że możemy zainteresować nieprzypadkowych czytelników, którzy z chęcią wracają po więcej (kiedy oczywiście pojawia się nowy artykuł!). Dlatego też na stronie głównej Podróżować Najlepiej podzieliliśmy wpisy na kategorie kierunkowe.

🔸 ODKRYWAMY MAŁOPOLSKĘ

🔸 WŁOCHY

🔸 KRAKÓW

Kładąc duży nacisk na wymienione wyżej kategorie, nie zamykamy się na szersze rozpoznanie. Dotychczas odwiedziliśmy razem i osobno: Rumunię, Łotwę, Szwecję, Ukrainę, Słowację, Czechy, Chorwację, Bośnię i Hercegowinę, Anglię, Irlandię Płn., Irlandię, Szkocję, Hiszpanię, Włochy, Austrię, Węgry, Francję, Danię, Belgię, Luxemburg oraz Szwajcarię. Większość z tych państw doczekała się na naszym blogu swojej relacji, jednak nie wszystkie projekty jeszcze ukończyliśmy – dlatego nie martwimy się o materiał na bloga, który systematycznie uzupełniamy. A to pośrednio wpływa na pozycję w coraz wyższych wynikach wyszukiwania. Na naszym blogu znajdują się również wpisy, obecnie należące do TOP 3, TOP 10 oraz TOP 20 wyników wyszukiwania w Google. Choć początkowo nie zwracaliśmy na to szczególnej uwagi, podnosząc rozpoznawalność nieświadomie.

Nie możemy o sobie napisać „jeden z największych blogów podróżniczych” – jednak mamy świadomość swojej wartości, którą wypracowaliśmy według własnego schematu i stylu. A te zostały zauważone przez czytelników ale i nie tylko.

Od 2016 roku pojawiamy się w Rankingu Blogów Podróżniczych, organizowanym przez portal CroLove.pl. W klasyfikacji bierze udział dokładnie 500 blogów, a osiągane tam wyniki szczególnie nas cieszą i motywują do jeszcze większej pracy nad blogiem.

1844188_print-trimmed-1-300x83 Współpraca

  • ROK 2016: miejsce 209
  • ROK 2017: miejsce 194
  • ROK 2018: miejsce 132
  • ROK 2019: …checking
  • ROK 2020: …checking

Osiągnęliśmy tym samym w 2018 roku wynik 66 słów wyszukiwanych w TOP 3, 286 w TOP 10 oraz 1066 w TOP 50. Nieskromnie mamy wrażenie, że 2019 rok będzie przełomowym i da nam porządnego „kopa”.

Nasz blog odwiedza średnio 8700 UU w miesiącu generując od 10 000 do 12 000 odsłon poza sezonem, oraz ponad 30 000 odsłon w sezonie. Systematyczne zainteresowanie coraz większego grona czytelników widać dzięki porównaniom z latami poprzednimi. Gdzie w 2018 roku odwiedziło nas o blisko 33% mniej czytelników od bieżącego 2019, a dwa lata wcześniej aż o… 🔥 228% w stosunku do roku 2019 🔥

Zmniejszające się zainteresowanie portalem Facebook w społeczności online, nie wpływa na brak zainteresowania, a narzędzie to jest nadal naszym głównym źródłem kontaktu z podróżującymi czytelnikami. Dziś na Facebooku obserwuje nas ponad 1 600 aktywnych użytkowników, a na Instagramie blisko 1 300. To platforma, której chcemy poświęcić w najbliższym czasie jeszcze więcej uwagi.

Dzięki swojej pasji i dodatkowemu zainteresowaniu, jakim bezsprzecznie jest podróżowanie i blogowanie, zostaliśmy zauważeniu przez wartościowych Partnerów. Dobre relacje oraz wspólny cel zaowocowały kilkoma bardzo ciekawymi projektami, w których chętnie wzięliśmy udział. Projekty te opierały się w głównej mierze na promocji konkretnego regionu, miejsca, atrakcji lub portalu. Wszystkie bezpośrednio wiązały się z podróżami, turystyką oraz czasem wolnym, a w takich projektach bierzemy udział najchętniej. Zrealizowane projekty można dziś odnaleźć nie tylko na naszym blogu ale również na stronach branżowych, stronach Partnerów, urzędów i prasy regionalnej. Nasze wpisy pochodzące z wspólnych projektów są jednymi z najczęściej i najchętniej udostępnianych w mediach społecznościowych.

💚Zaufali nam💚:

Kopalnia Soli Bochnia – artykuł sponsorowany

LOGO-BOCHNIA-150x150 Współpraca

Vasco Electronics – promocja produktu wspierającego podróżnych z słabą znajomością języka obcego

layout_logo Współpraca

Lubelskie Centrum Konferencyjne – dla Województwa Lubelskiego (konkurs)

Loga-partnerów-01-300x300-150x150 Współpraca

Małopolska Organizacja Turystyczna

ggggg-1024x715 Współpraca

Aplikacja i nowa strona www Visit Małopolska – kampania na rzecz promocji aplikacji mobilnej i strony internetowej.

apps.61985.14487220137695007.82dbf0c4-9160-4955-bb1c-c1df6355d9d5-150x150 Współpraca

Projekt realizowany dla Województwa Małopolskiego na zlecenie Małopolskiej Organizacji Turystycznej obejmował między innymi promocję wydarzeń cyklicznych „Weekend z zabytkami Powiatu Bocheńskiego”, „Juromania – odkryj królestwo Jury”, „Szlak Małopolskiej wsi z tradycją” :

PB_logo-300x86 Współpraca Bez-tytułu112-300x169 Współpraca

Wspólnie możemy osiągnąć jeszcze więcej, a dzisiaj po tych kilku latach „blogowania” jesteśmy pewni, że podołamy każdej współpracy i każdemu zleceniu. Nasz blog to też Twoje okno na świat. Skorzystaj i je otwórz. Aktualnie istnieje możliwość współtworzenia treści, które powstają na blogu. Interesują nas promocje regionów, marki, usług, miejsc, które związane są podróżami i turystyką. Jesteśmy otwarci na weekendowe wędrówki oraz dłuższe pobyty również za granicą – promując samodzielne podróże z głową.

Chętnie podejmiemy się współpracy przy:

🔵 Artykule

🔵 Wyjeździe

🔵 Konkursie z nagrodami

🔵 Tekstach dla portali i magazynów

🔵 Promocji miasta / regionu

🔵 Wsparciu atrakcji / miejsca

🔵 Budowaniu świadomości marki

Napisz do nas maila mat.nowak.ns@gmail.com / basia.nowak.krk@gmail.com lub odwiedź nas na naszym facebook’owym profilu PodróżowaćNajlepiej

1 Współpraca

 2-300x270 Współpraca